Gabinet masażu Wrocław – Masaż odchudzający, antycellulitowy

Specjalizujemy się w wykorzystaniu i łączeniu różnych form masażu w celu ulepszania efektów treningów i przyśpieszania regeneracji. Jednocześnie oferujemy również masaże klasyczne, lecznicze, relaksacyjne i zabiegi pielęgnacyjne.

Po konsultacji dowiesz się jakie zabiegi byłyby najbardziej wskazane dla Ciebie oraz czego możesz się spodziewać po ich realizacji. W naszych gabinetach odnajdziesz spokój i wyciszenie i ulgę po ciężkim treningu lub dniu.

Dobroczynne działanie masażu

Masaż jest coraz bardziej doceniany przez współczesne społeczeństwo. Dzięki temu nadzwyczajnemu zabiegowi możemy się zrelaksować, sprawić, że nasze ciało będzie wyglądało szczuplej, a także uzyskać realne korzyści zdrowotne. Jest wiele technik masażu, a wybór tej odpowiedniej zależy od potrzeb i preferencji konkretnej osoby.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.

ZOBACZ NASZE GABINETY MASAŻU

Gabinet na ul. Hermanowskiej

Gabinet na ul. Zwycięskiej


NASZE MASAŻE – OFERTA

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest zabiegiem fizykalnym polegającym na mechanicznym oddziaływaniu terapeuty na tkanki pacjenta. Masaż ten ma na celu przywrócenie prawidłowego napięcia mięśniowego, usprawnienie przepływu krwi i limfy, zwiększenie elastyczności ścięgien. Regularnie stosowany zmniejsza ryzyko wystąpienia urazów wynikających z przeciążenia. U osób aktywnych fizycznie masaż klasyczny powoduje przyspieszenie procesów regeneracyjnych po wysiłku. Szczególnie wskazany dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, nadmiernym napięciem mięśniowym wywołanym długotrwałą, wymuszoną, nieprawidłową pozycją w czasie pracy.

Większość osób, które po raz pierwszy odwiedzają salon masażu decyduje się na zabieg klasyczny. Jest on polecany zarówno osobom w pełni zdrowym, a także jako pomoc w rehabilitacji. Co możemy osiągnąć dzięki masażowi klasycznemu? Przede wszystkim rozluźnienie. Wielu osobom na początku trudno jest nawet uwierzyć w to, że ich ciało może być aż tak odprężone. Ten typ masażu znakomicie usprawnia krążenie, a także likwiduje napięcia w okolicach kręgosłupa.

Cena: 30 min. – 60 zł / 45min. – 75 zł / 60 min. – 110 zł

Masaż odchudzająco-ujędrniający

Stosowany jest jako uzupełnienie ćwiczeń fizycznych i odpowiednio zbilansowanej diety u osób w trakcje kuracji odchudzającej. W masażu odchudzającym dominują techniki rozcierania, ugniatania, wyciskania i oklepywania, które mają na celu przyspieszenie metabolizmu oraz rozdrobnienie i rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej.
Odchudzanie poprzez masaż?

Coraz popularniejsze masaże ujędrniająco-odchudzające są bardzo chętnie wybierane przez kobiety. Umiejętne masowanie ciała sprawia, że staje się ono jędrniejsze. Za sprawą umiejętnie przeprowadzonego zabiegu możemy również zlikwidować cellulit, którego nie możemy usunąć innymi sposobami.

Regularne wykonywanie masaży odchudzających umożliwia pozbycie się toksyn zalegających w naszym organizmie. W wyniku zabiegu skóra staje się bardziej ukrwiona i wygląda zdrowiej. Co ważne masaż odchudzająco-ujędrniający nie musi obejmować całego ciała. Zazwyczaj stosuje się go jedynie na najbardziej problematyczne miejsca, takie jak:
– uda,
– pośladki,
– czy brzuch.

Dlaczego ten rodzaj masażu jest tak skuteczny? Przede wszystkim dlatego, że profesjonalny masażysta potrafi rozbić tkankę tłuszczową zalegającą pod naszą skórą. Do zabiegu tego typu często używa się olejków eterycznych, które mają właściwości ujędrniające – przykładowo olejek grejpfrutowy, rozmarynowy, czy imbirowy.

Cena: 30 min. – 60 zł / 45min. – 75 zł / 60 min. – 110 zł

Wielozadaniowy masaż bańką chińską – pośladki, uda, brzuch / bańką chińską – plecy, ramiona

Działanie tego masażu polega na wytworzeniu w tkankach podciśnienia, które powoduje rozdrobnienie tkanki tłuszczowej, stymuluje włókna kolagenowe poprawiając sprężystość i elastyczność skóry. Masaż bańką chińską pobudza krążenie, znacząco zwiększa przekrwienie skóry, podnosi temperaturę masowanych tkanek i tym samym przyspiesza metabolizm i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii 10-12 zabiegów w serii. Wskazany u osób zmagających się z problemem wiotkości skóry i cellulitem.

Przeciwwskazania do masażu bańką chińską: kruchość naczyń krwionośnych, pajączki, żylaki, zaburzenia krzepliwości krwi.
Masaż przy użyciu bańki chińskiej jest wielozadaniowy. Dzięki niemu uzyskamy efekty kosmetyczne, lecznicze, a także zrelaksujemy nasze ciało. Ta nietypowa technika została zaczerpnięta z chińskiej medycyny ludowej i polega na przesuwaniu po natłuszczonej skórze gumowej bańki (czasem stosuje się także bańki wykonane ze szkła lub bambusa). Jego dobroczynne efekty widoczne są już po pierwszej sesji.

Cena: 30 min. – 60 zł / 60 min. – 110 zł

Masaż limfatyczny obręczy kończyn dolnych / limfatyczny obręczy kończyn górnych

Masażem limfatyczny służy poprawieniu przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Jest obecnie najbardziej efektywną metodą leczenia obrzęku. Drenaż limfatyczny pływa na korzystnie na przepływ chłonki, likwidację obrzęków zastoinowych, onkotycznych, zapalnych, usprawnienie transportu soli mineralnych i wody oraz procesów immunologicznych. Polega na masażu przy użyciu technik głaskania, rozcierania i ugniatania w taki sposób aby przepchnąć zalegającą chłonkę w kierunku węzłów chłonnych

Limfatyczny masaż, który poprawia krążenie

Masaż limfatyczny jest pomocny w walce z rozmaitymi dolegliwościami zdrowotnymi, a także estetycznymi. Może być stosowany zarówno na twarz, jak i na całe ciało. Polega on na przesuwaniu limfy za pomocą specjalnych technik ugniatania, pocierania i uciskania ciała. Pierwszym co zauważymy po sesji takiego masażu jest zmniejszenie obrzęków na naszym ciele, a także poprawa krążenia krwi, czy wyraźne ujędrnienie i skóry. Zasadą jest, że masaż limfatyczny twarzy wykonuje się delikatniej niż zabieg na innych partiach ciała. Masaż ten może być przeprowadzany przez wykwalifikowanego masażystę ręcznie, a także przez specjalną maszynę zaprojektowaną do masażu uciskowego. Żeby w pełni cieszyć się dobroczynnymi efektami masażu limfatycznego, warto jest zdecydować się na sesję około dziesięciu zabiegów.

Cena: 30 min. – 60 zł / 45 min. – 75 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż relaksacyjny, wykonywany przy użyciu podgrzanych do 50 stopni Celsjusza kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego. Masaż gorącymi kamieniami intensywnie rozgrzewa, dzięki czemu poprawia się ukrwienie i odżywienie skóry. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Ciepło oddawane przez kamienie do organizmu działa rozluźniająco na mięśnie powodując uczucie głębokiego odprężenia. Masaż kamieniami redukuje stres i zmęczenie a także zwalcza bezsenność. Wykonywany w okresie jesienno-zimowym znacząco wzmacnia odporność.

Cena: 45 min. – 90 zł / 60 min. – 140 zł / 90 min. – 180 zł

Masaż kijami bambusowymi

Masaż kijami bambusowymi to relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Pałeczki mają różne grubości i długości, gdyż są dostosowane do poszczególnych technik i wielkości ciała. Muszą być one odpowiednio przygotowywane do zabiegu masażu: najpierw dokładnie myte, następnie dezynfekowane, a na koniec podgrzewane i utrzymywane w podwyższonej temperaturze, by oddawały ciepło przez cały czas trwania masażu.

Cena: 30 min. – 80 zł / 60 min. – 130 zł

Masaż gorącym woskiem

Masaż ten jest wyjątkowo zmysłowym przeżyciem. Jest wykonywany za pomocą ciepłego olejku ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków. Jego niecodzienna formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną jedwabiście gładką i miękką.

Cena: 60 min. – 130 zł

Masaż gorącymi olejkami

Celem masażu jest wprowadzenie naszego ciała i ducha w stan równowagi, będącej podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego. Masaż przyniesie ciału siły witalne i zapewni energię na cały dzień. Zastosowane specjalne techniki masażu spowodują odprężenie, oczyszczenie oraz pozbycie się toksyn z organizmu. Masaż ciepłymi olejkami jest szczególnie zalecany przy następujących dolegliwościach: zaburzeniach układu krążenia, układ nerwowego czy hormonalnego.

Cena: 60 min. – 130 zł

Masaż izometryczny

Masaż leczniczy stosowany przy zanikach mięśniowych, wykonywany na napiętych grupach mięśniowych lub na pojedynczym napiętym mięśniu. Zadaniem tego zabiegu jest przywrócenie masy i siły osłabionym mięśniom bez obciążania organizmu ćwiczeniami fizycznymi np. w rehabilitacji kontuzji sportowych lub po długotrwałym unieruchomieniu.

Cena: 30 min. – 60 zł