Przygotuj się z egobody na 2018!

Dołącz do teamu Egobody i wraz z trenerami wystartuj w zawodach organizowanych w obrębie Wrocławia w 2018 roku. Nowy rok to czas nowych postanowień i celów. Kiedy mamy do wykonania konkretne zadanie – udział w zawodach, zdecydowanie przyjemniej wykonuje się treningi pod okiem trenera . Dla każdego uczestnika gwarantujemy dodatkowe gadżety i sportowe prezenty.

6ty Nocny Wrocław Półmaraton

Zgodnie z tradycją, wystartuje w trzecią sobotę czerwca, czyli 16.06.2018 roku. O 22.00 uczestnicy wyruszą na wrocławskie ulice z kompleksu Stadionu Olimpijskiego. Trasa biegu po raz kolejny zapewni uczestnikom niezwykłe widoki oraz szereg atrakcji. Finisz – podobnie jak przed rokiem – będzie umiejscowiony przed wyremontowaną trybuną Stadionu Olimpijskiego.

Termin 16.06.2018

Runmageddon Wrocław

Morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód! Na trasie czekają na Ciebie błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje.
Runmageddon to sprawdzian dla Twojego ciała i psychiki! Będziesz mieć okazję sprawdzić Swoją sprawność, siłę, wytrzymałość i odporność psychiczną. Nie musisz być atletą ani biegaczem, żeby ukończyć Runmageddon, ale musisz być gotów dotrzeć do granicy swoich możliwości i ją przesunąć.
Runmageddon to połączenie rywalizacji i współpracy między zawodnikami.
Wolisz się ścigać czy pomagać innym? Startując w Runmageddonie możesz zaspokoić obie ambicje. Elektroniczny pomiar czasu pozwala na porównanie czasów zawodników. Na trasie ustawione są przeszkody, które są nie do pokonania samodzielnie dla 80% zawodników. Razem z teamem Egobody przejdziemy je wszystkie. Sprawdź, ile więcej radości znajdziesz w pomocy innym uczestnikom zawodów niż w wyprzedzaniu ich.

Termin: 7-8.04.2018

Bike Maraton Miękinia 2018

Dla kogo jest ten maraton? Dla Ciebie, dla Ciebie i jeszcze raz dla Ciebie!
Od początku idea Bike Maratonu była prosta, czytelna i obowiązuje do dziś – ma być to impreza dla wszystkich. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że podczas przejażdżki wykonywanej „ot tak sobie”, pokonuje się zwykle na rowerze dystans około 20 km. W Bike Maratonie jeden z trzech dystansów, wśród których możesz wybierać, to zawsze około 20 km. Możesz więc tę przejażdżkę odbyć na Bike Maratonie ! Z numerem startowym, elektronicznym pomiarem czasu, na zabezpieczonej trasie, wśród setek takich samych zawodników jak Ty.

Survival Race
Wrocław 2018

Miejski bieg z przeszkodami Survival Race powraca z V sezonem! Survival Race to wydarzenia pełne adrenaliny i emocji, jakie towarzyszą zawodnikom przy pokonywaniu spektakularnych przeszkód! Ale formuła Survivalu to nie tylko ekstremalne biegi – to dwudniowe festiwale sportowe, z masą atrakcji dla kibiców oraz torami dla dzieciaków. Lubisz wyzwania, chcesz sprawdzić swoją sprawność i siłę charakteru? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy Survival Race. Możesz startować razem z teamem Egobody!

Termin: 2.09.2018

dystans WARRIOR – 6 km
MORSKIE OKO WROCŁAW (ul. Fryderyka Chopina 27)

Wypełnij ankietę i trenuj z Egobody już dziś: