Trening personalny Wrocław

Egobody powstało oficjalnie w 2007 roku i specjalizuje się w tworzeniu i realizacji zindywidualizowanych procesów treningowych ukierunkowanych na wszystkie możliwie cele związane z przemianą ciała i jego usprawnianiem. Twój cel i jednocześnie często problem staje się też naszym celem, a wieloletnie doświadczenie dowodzi naszej skuteczności.

Nasza opieka jest skierowana do każdej osoby, która oczekuje bezpiecznego

i efektywnego działania w kameralnej atmosferze.

Innowacyjne podejście do treningu z oporem oraz prawdziwe znaczenie słowa zindywidualizowany to charakterystyka naszego działania poparta prawdziwymi latami doświadczeń, setkami metamorfoz oraz publikacjami w czasopismach branżowych.

ZOBACZ NASZE STUDIA – ZAPRASZAMY DO WIRTUALNEGO SPACERU:

Nie ma dwóch takich samych osób i dwóch takich samych treningów.

Kompleksowa opieka Egobody to:

Strategia procesu treningowego

Indywidualnie dobrana forma rozwoju sylwetki w odniesieniu do oczekiwań i możliwości psychofizycznych klientaIndywidualnie dobrana forma rozwoju sylwetki w odniesieniu do oczekiwań
i możliwości psychofizycznych klienta

Pomiary składu ciała

Profesjonalne urządzenia oraz wykwalifikowana załoga specjalistów umożliwia dokładne i rzeczywiste pomiary w naszych studiach

Opieka
trenerska

Zespół wykwalifikowanych trenerów personalnych z wieloletnim doświadczeniem indywidualnie podchodzących do rozwoju każdego klienta

Opieka
dietetyczna

Tabele i plany żywieniowe tworzone przez naszego dietetyka w oparciu o badania, pomiary ciała oraz nawyki żywieniowe

Catering
z dostawą

Catering dietetyczny przygotowywany tylko z nieprzetworzonych i świeżych produktów dowozimy codziennie rano na terenie całego Wrocławia

Gabinety
masażu

Dwa gabinety odnowy biologicznej oraz kadra świadcząca usługi zarówno relaksacyjne jak i regeneracyjne dla Twojego ciała

Tworzymy lepsze ciało i silniejszy umysł!

Oferta treningowa Egobody:

BUDOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ

Twoje ciała wymaga przebudowy? Zwiększanie masy ciała nigdy nie powiodło się tak jakbyś tego sobie życzyła/ył? Umięśniona sylwetka, kształtne ramiona, pełne i napięte mięśnie to Twój cel? Chcesz zachwycać siebie i Twoje otoczenie nowym wyglądem?
Zapraszamy na trening mający na celu budowanie masy mięśniowej. Pod naszą opieką będziesz ćwiczyć z właściwie dobranym obciążeniem, z właściwym natężeniem, we właściwych odstępach czasu i z poczuciem, że już niedługo osiągniesz wysportowaną sylwetkę.
Z nami to możliwe! Najbardziej wymiernym efektem są dotychczasowi Klienci Egobody. Buduj swoją nową sylwetkę razem z nami.

ODCHUDZANIE

Potrzebujesz trwałej i pewnej redukcji swojej masy ciała, a nie chwilowych cudów diet i zrywów do treningów?
Z nami to możliwe. Odchudzaliśmy osoby, które dzięki nam traciły nawet 60 kg masy ciała! Otyłość to choroba uleczalna, a my posiadamy recept, a jej realizacja odbywa się przez słuchanie nas co gwarantuje sukces!
Jesteśmy często pytani, czy ćwiczenia na siłowni to na pewno jedyny i dobry pomysł na zmianę sylwetki – odpowiadamy: na pewno nie jedyny, ale za chwilę dodajemy – najlepszy. Najbardziej wymiernym dowodem są dotychczasowi Klienci Egobody. Nie ważne ilu kilogramów chcesz się pozbyć – Odchudzaj się zdrowo pod naszą opieką!

TRENING FUNKCJONALNY – KOREKCJA POSTAWY

Dokuczają Ci bolesności w obrębie kręgosłupa? Nogi są ciężkie? Może łapią cię skurcze? Bolą stopy?
Najczęściej takie objawy to bezruch, często ponad normowa praca siedząca lub konsekwencje po jakimś urazie z przeszłości oraz nie leczone wady postawy z młodości. Pewnych rzeczy nie da się naprawić, jednak trening funkcjonalny, który naucza poprawnych wzorców ruchowych, ukierunkowany jest na usprawnianie aparatu ruchu i wywodzi się z technik rehabilitacyjnych to doskonały sposób na pozbycie się przykrych dolegliwości bólowych i świetne samopoczucie.
Uwolnij się od bólu i ciesz wzmocnioną sylwetką pod naszą opieką!

TRENINGI BOKSERSKIE

Treningi skierowane dla każdego kto chce przy pomocy „szermierki” na pięści zmieniać oblicze swojej sprawności i wizerunku.
Treningi prowadzone pod okiem profesjonalisty – medalisty Mistrzostw Polski w sportach walki, który umiejętnie wprowadzi osoby początkujące, jak i sprosta oczekiwaniom osób trenujących już boks. Treningi bokserskie przyniosą nie tylko korzyści w aspekcie poprawy zwinności, szybkości, wytrzymałości i siły, a jednocześnie skutecznie zlikwidują tkankę tłuszczową.
Podejmij wyzwanie pod profesjonalną opieką!

TRENINGI POGLĄDOWE

Jeżeli poszukujesz planu treningowego skonstruowanego specjalnie dla Twoich potrzeb? Chciałbyś realizować go samodzielnie i zbierać żniwa efektów to właśnie treningi poglądowe są rozwiązaniem przygotowanym dla Ciebie.

W zależności od liczby treningów realizowanych w tygodniu celu treningowego tworzymy Twój plan treningowy, który realizujesz przez założony czas, a następnie przychodzisz na analizę efektów i modyfikację cyklu treningowego. Pierwszy tydzień Twojego nowego planu przeprowadzasz pod naszym nadzorem, abyśmy mogli przekazać Ci wszystkie najważniejsze aspekty techniczne.

Twój program Twoich rękach i po wyznaczonym czasie widzimy się na analizie efektów i modyfikacji Twojego planu.

KONDYCJA

Treningi skierowane dla każdego kto chce przy pomocy „szermierki” na pięści zmieniać oblicze swojej sprawności i wizerunku.
To właśnie trening stricte kondycyjny zwiększy Twoją wydolność, usprawni pracę układu sercowego- naczyniowego i sprawi że będziesz czuł się po prostu lepiej. Właściwie ukierunkowane i zgodne z Twoimi możliwościami ćwiczenia kondycyjno –aerobowe zwiększą pojemność życiową Twoich płuc, ich wentylację i pobieranie tlenu z powietrza, a to stworzy Twoją nową kondycję!
Podejmij wyzwanie pod profesjonalną opieką!