Trening funkcjonalny – korekty postawy

Egobody oferuje trening funkcjonalny korekty postawy skierowany do osób, które chcą poprawić swoje samopoczucie i uwolnić się od bólu. Jest to program treningowy składający się z zestawu ćwiczeń mających na celu usprawnienie aparatu ruchu i poprawę postawy. U nas znajdziesz profesjonalną opiekę na każdym etapie treningu, tak abyś mógł/mogła osiągnąć wymarzone rezultaty.

Jeśli chcesz wyeliminować bóle i dolegliwości bólowe, poprawić swoją postawę i zmienić życie na lepsze, to trening funkcjonalny korekty postawy jest dla Ciebie! Nasza oferta uwzględnia indywidualne podejście do każdego klienta. Treningi w Egobody są całkowicie bezpieczne, ponadto trener personalny dokładnie kontroluje poziom trudności ćwiczeń.

Trening funkcjonalny – korekty postawy

Trening skupia się na wzmacnianiu mięśni, które są odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, a także na rozciąganiu i uelastycznianiu mięśni. Ćwiczenia skupiają się na poprawie mobilności stawów, wzmocnieniu mięśni i wyeliminowaniu dysfunkcji.

Podczas treningów uczestnicy będą mieli także okazję poznać ogólne zasady prawidłowej postawy, które będą im służyć w codziennym życiu.

Jeśli chcesz w końcu zapomnieć o bólu i zmienić swoje życie na lepsze, to trening funkcjonalny korekty postawy w Egobody jest dla Ciebie! Nie czekaj i zacznij swoją przygodę z nami już dziś!