Gorąco polecam treningi z personalnym trenerem w siłowni EGOBODY. Miła atmosfera oraz profesjonalizm to największe atuty tej siłki, ale bez pracy nie ma kołaczy. Tu nie ma taryfy ulgowej, ale za to są efekty. Jak mawia Jarek “PRZETRWAJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI”. Każdy trening to lekcja przetrwania. Ćwiczymy ciało, a zarazem charakter. Poza tym świetne miejsce na poznanie ciekawych ludzi, więc walcie śmiało drzwiami i oknami bo warto zrobić coś dla siebie i zdrowia.

Marcin Bąkowski

Kiedy koleżanka poleciła mi Egobody, pomyślałam że siłownia jest taka nudna i monotonna, że to nie dla mnie. Jednak po kilku treningach zmieniłam zdanie. Nie są to standardowe zestawy ćwiczeń na maszynach, wykorzystujemy przeróżne inne sprzęty a szczególnie polubiłam treningi na zewnątrz. Po treningu czuję się naprawdę wspaniale, chociaż fizycznie zmęczona, bo jest to ciężka praca. Nigdy wcześniej nie myślałam, że można uzależnic się od cwiczeń, a tak się stało w moim przypadku.

Dorota Wróblewska

Pomimo tego, że moje ciało zaczęło nabierać okrągłych kształtów a ja sama zrobiłam się rozleniwiona i ospała nie potrafiłam zmotywować się do ćwiczeń czy odpowiedniej diety. Dopiero kiedy usłyszałam o Ego Body i osobistych trenerach postanowiłam spróbować. Początki były trudne, moje ciało buntowało się, miałam problemy z prostymi ćwiczeniami. Jednak Grześ, który jest moim trenerem potrafił dodać mi sił. Teraz kiedy jestem radosna, zadowolona, o 10 kg lżejsza i o tyleż szczęśliwsza chłonę życie. Potrafię mówić tylko dobrze o EgoBody i polecać tę formę treningów wszystkim niezadowolonym ze swojego ciała osobom.

Kasia Dendura-Sałek

Jestem bardzo zadowolona z treningów z grupą Egobody. Od czasu moich pierwszych zajęć upłynął już prawie rok, a ja nadal wybieram się na treningi z wielkim zapałem. Już po krótkim czasie mogłam zauważyć znaczną poprawę w mojej sylwetce, a z dnia na dzień jestem coraz bliżej swojego celu. Treningi z Egobody upływają mi w przyjaznej atmosferze. Trener zawsze potrafi zmotywować mnie do pracy zachowując przy tym dobry humor, jak i profesjonalizm. Dzięki moim treningom odkryłam, że wysiłek fizyczny może być przyjemnością. Szczerze polecam Egobody.

Jolanta Wolańska

Egobody to wspaniali ludzie, pełni pasji do tego co robią. Wykazują się dużą kulturą osobistą oraz cierpliwością i wyczuciem w stosunku do Klientów, sama tego doświadczam. Treningi z Wami zawsze są sympatyczne i mimo że nie jest lekko to przychodzę na nie, bo widzę w tym sens. Moje ciało się zmienia, moje samopoczucie jest doskonałe i chyba nareszcie po ciężkiej pracy widzę efekty ćwiczeń z Egobody. Jesteście naprawdę dobrzy w tym,co robicie !

Iza Płóciennik

Na treningi do Egobody trafiłam pół roku temu. Poszukiwałam miejsca, w którym mogłabym systematycznie popracować nad swoją kondycją, poprawieniem figury, redukcją wagi. Dotychczasowe formy aktywności, m.in pływanie i tenis, zapewniały mi relaks i dobre samopoczucie, ale nie wpływały znacząco na moją sylwetke. Wybór okazał się trafny. Atuty tej siłowni to świetna kadra, b. dobry sprzęt, bogata oferta zajęć, indywidualne podejście i kameralna atmosfera. Mój trener wspiera mnie w realizacji planu treningowego, czuwa nad poprawnym wykonywaniem cwiczeń, motywuje do wysiłku, a to przynosi oczekiwane efekty. Wszystkim, którym brak wytrwałości i systematyczności polecam treningi pod skrzydłami EGOBODY!

Anna Jachowicz

wiczenia prowadzone przez trenerów Egobody cechują się dużym urozmaiceniem oraz zawsze są dostosowane do moich potrzeb. Atmosfera w Egobody jest zawsze miła i przyjazna. Dzięki współpracy z Egobody mam więcej energii, a wszelkie codzienne czynności wydają się mniej meczące. Teraz budzę się rano wyspana i pełna energii.
Wszystkim osobom czującym potrzebę wzmocnienia swojego organizmu poprzez aktywność fizyczną gorąco polecam treningi w Egobody. Sprawdziłam i potwierdzam, Egobody tworzy nie tylko ładniejsze ciało, ale również silniejszy umysł!

Olga Kamińska

Egobody to maksimum wysiłku w atmosferze dobrego humoru i uśmiechu!
Egobody to zadowolenie i satysfakcja z siebie i swojego ciała!
Egobody to szansa aby wrócić do dobrej formy i figury! Mogę powiedzieć to jako kobieta i mama i wiem że doceni to każda z nas!
Egobody to po prostu droga do dobrego samopoczucia!
Ale Studio Egobody to przede wszystkim Profesjonalni Trenerzy! Współautorzy sukcesów każdej i każdego z nas! I za to Wam dziękuję…ze sportowym pozdrowieniem 😉

Ilona Drewicz

Nie ma lepszego miejsca do treningu we Wroclawiu. Dobrze dobrany trening i niemożliwe robi się możliwe: ramiona nabierają mięśni, talia się wysmukla, a pośladki idą i to ku górze. Naprawdę ! 🙂
A po wszystkim cudowny masaż. Świetne miejsce i lubię tu przychodzić !

Iwona Bodnar

Treningi z super zespołem Egobody pomogły mi w spełnieniu mojego postanowienia “zrzucę parę kilogramów”. Udało się, choć to ciężka praca, wylany pot, niekiedy ból. Jestem bardzo zadowolona, że moge te zbędne kilogramy zrzucać w miejscu, gdzie panuje wspaniała atmosfera i pod czujnym okiem tak profesjonalnych trenerów. To dzięki Wam poprawiła się moja kondycja, a figura nabrała mniej krągłych kształtów. Dziękuję i z utęsknieniem czekam na następny trening.

Bożena Rodziewicz

Wybrałam klub Ego Body i tutaj spędzam swój wolny czas w miłej atmosferze, ćwicząc z najlepszymi fachowcami!
Oni stworzyli dla Mnie indywidualny program treningowy, dostosowany do Moich możliwości i potrzeb. Trenując z Wami czuję pozytywną energię, której bardzo potrzebuję. Dziękuję i polecam.

Jolanta Walczak

Lubię ludzi konkretnych i właśnie taki jest zespół Egobody. Profesjonaliści, którzy biorą odpowiedzialność za swoje słowa w związku z moimi oczekiwaniami . Trenuję prawie 5 m-cy i nie zamierzam przestawać!!! Wspólne treningi to wspaniała przygoda, która sprawia, że jestem silniejszy, zdrowszy i świetnie się czuję. Dzięki Wam!

Michał Koperski

To zaszczyt pracować z profesjonalistami. Egobody to grupa ludzi, która nie obiecuje wyników bez wysiłku, ale gwarantuje efekty. Rok sumiennej pracy i 20 kg w dół. Dziękuję.

Radosław Czopik

Pełen profesjonalizm, zawsze dobra atmosfera, idealnie dopasowany trening, to cechy charakterystyczne Egobody. Jeśli interesują Cię wyższa kultura siłowni, to postaw na Jarka i jego zespół!

Mateusz Kolański

Trzy lata temu rozpocząłem przygodę z windsurfingiem. Według opinii wielu osób jest to jeden z najtrudniejszych sportów amatorskich. Mam 55 lat przez ostatnie 30 lat nie miałem żadnego kontaktu z jakąkolwiek sportową aktywnością fizyczną. W pewnym momencie stwierdziłem, że wysiłek, jaki wkładałem w uprawianie tego sportu jest ponad moje możliwości. Przez przypadek trafiłem do Egobody – zespołu profesjonalistów. Przeprowadziłem już z nimi prawie 150 treningów. Pod opieką trenerów z Egobody regularna praca nad sobą sprawiła, że jakość mojego pływania zdecydowanie się poprawiła. Od tej pory pokonuję coraz większe wyzwania na coraz bardziej wymagających akwenach. Niezależnie od warunków panujących na wodzie, każdy ślizg oraz wprowadzany nowy element staje się coraz bardziej łatwiejszy i przyjemniejszy. Wiem, że dzięki Egobody mogę rozwijać swoją pasję pływania na desce z żaglem oraz cieszyć się z uprawiania tego pięknego sportu. Odkąd trenuję w Egobody nikt mnie nie przekona, że wiek stanowi ograniczenie w realizacji swoich celów.

Grzegorz Czyrek

Z Jarkiem trenuję od blisko roku – 3 razy w tygodniu. We współpracy tej doceniam jego profesjonalizm w przygotowaniu treningów i zaangażowanie w trakcie prowadzenia zajęć. Cenię poważne podejście do klienta oraz przyjętych celów i założeń. Ważne są wskazówki dietetyczne powiązane z danym cyklem treningowym oraz konsekwentnie realizowane testy dające wymierność uzyskanych efektów.

Jacek W

Jarek to wielka Osobowość i Profesjonalista, który potrafi zmotywować najbardziej zatwardziałych wielbicieli foteli, aby zrobili coś dla swojego ciała i duszy. Po paru miesiącach treningów ja i Świat wyglądają zupełnie inaczej. Zaangażowanie Jarka i podejście indywidualne do każdej osoby, daje poczucie bezpieczeństwa i wiary ,że ćwiczenia na siłowni to najwłaściwsza droga do samodoskonalenia.

Andrzej Galik

Polecam treningi z Jarkiem. Jako trener zawsze profesjonalnie przygotowany do zajęć. Treningi są ciekawe i dopasowane do konkretnych zadań. Sportowy klimat, wysoka kultura osobista i dobry humor sprawiają, że nie mogę doczekać się kolejnego treningu. Trening daje mi poczucie satysfakcji i dumy ze zmian, które zachodzą w mojej sylwetce.

Marek Konarski

W Egobody uświadomiłem sobie, że ćwiczenia na siłowni to coś więcej niż powtarzalne ruchy – to nieustanna walka z własnymi słabościami. Tutaj nawet najmniejszy ciężarek potrafi Ciebie zniszczyć… Na szczęście dzięki pełnemu zaangażowaniu ze strony trenerów Egobody, mam wszystkie atuty żeby wygrać ten pojedynek!

Kamil Włodarczyk

W moim przypadku noworoczne postanowienie stało się faktem. Miałam dość swojego wyglądu i wiedziałam, że musze to zmienić. Nie wiedziałam jeszcze jak i z kim. Internet, wyszukiwarka i telefon, tak trafiłam pod skrzydła ekipy Egobody. Treningi z Maćkiem okazały się zbawienne dla mojego ciała i ducha. Przecudowna osobowość i pełen profesjonalizm- to cały Maciek! Siłowania zmieniła moje życie i przede wszystkim wygląd. Odzyskałam energię i pewność siebie. Polubiłam ten kreatywny ’’ból’’ i wiem, że będę ćwiczyć na siłowni ile się da. Odpowiednio dobrane ćwiczenia do moich oczekiwań i celów, kontrola oraz dieta, ale przede wszystkim opieka mojego osobistego trenera sprawiły, że efekty są już widoczne po czterech miesiącach. Schudłam ponad 10 kg i zgubiłam kilkanaście centymetrów w pasie, biodrach i udach. Polecamz całą odpowiedzialnością treningi z grupą Egobody i gwarantuję słowem, że efekty są gwarantowane szybciej niż się można spodziewać. I co najważniejsze utrzymują się nawet gdy zmniejszy się intensywność ćwiczeń.

Judyta Iżuk

Będąc zdeterminowaną zaczęłam rozglądać się za profesjonalnym trenerem osobistym od którego oczekiwałam nie tylko zaangażowania ale także stałego motywowania mnie do pracy nad sobą . Egobody to ludzie którzy z pasją pracują z klientami, ćwicząc nie tylko ciało ale przede wszystkim charakter. Dziś po wielu miesiącach wspólnych treningów nie muszę być już motywowana, bo wiem że jest to sposób na życie . A im bardziej wychodzę zmęczona z treningu tym bardziej jestem szczęśliwa. A „wisienka na torciku” to mniejszy rozmiar ubrania. Spróbuj , przekonaj się, ryzykujesz tyko cudowne samopoczucie!

Anna Lucińska

Pragnę zarekomendować cały zespół Egobody, jako ludzi niezwykle oddanych swojej pracy. Treningi są bardzo ciekawe i urozmaicone. Już po kilku treningach zauważyłam pierwsze efekty. Mimo dużego wysiłku oraz intensywności ćwiczeń atmosfera podczas treningu jest bardzo miła i przyjazna. Dzięki współpracy z EgoBody tryskam energią i zdrowiem. Gorąco polecam skorzystanie z usług firmy EgoBody.

Kasia Wasiak

Z natury jestem perfekcjonistką i zawsze pracuje tylko z najlepszymi. Kadra egobody zdecydowanie spełniła moje oczekiwania poprzez kompleksowe i bardzo profesjonalne podejście do treningów. Są wymagający, konsekwentni, ale jednoczęśnie stwarzają bardzo sympatyczną atmosferę. Efektem ich pracy jest nie tylko poprawa formy i kondycji fizycznej, ale także ogólnego samopoczucia. To co dla mnie jest niezwykle istotne, to dostosowanie ćwiczeń do indywidualnych możliwości. Dzięki temu, pomimo zmęczenia, za każdym razem entuzjastycznie wybieram się na trening i naprawdę pokochałam wysiłek fizyczny. Bezwzględnie polecam!

Dominika Kocowska-Dzik

Szukałam i znalazłam – Jarka – trenera, który pomaga mi dbać o moje zdrowie i wygląd. Opieka, zaangażowanie i empatia Jarka oraz całego zespołu Egobody jest najwyższej klasy profesjonalizmem. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez wspólnych treningów. Polecam z całego serca!

Petronela Gawin

Bardzo gorąco polecam wszystkim treningi z ekipą Egobody. Jestem wdzięczna osobie, która poleciła mi to miejsce. Cenię profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta oraz efekty widoczne już w krótkim czasie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia kształtują sylwetkę i korygują wady bez niebezpieczeństwa przetrenowania i kontuzji. Dobre efekty wizualne pomimo ciężkiej pracy potrafią uzależnić od ćwiczeń. Z utęsknieniem czekam na każdy trening…

Donata Ziętek

Chciałam wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z grupą Egobody. Treningi sprawiają mi wielką radość chociaż do lekkich nie należą. Ale jak mówią w Egobody – ból jest Twoim sprzymierzeńcem. Polecam, bo teraz naprawdę świetnie się czuję i dużo lepiej wyglądam.

Bogumiła Gurmin

Rekomenduje Egobody jako najlepszy zespół trenerów w Polsce. Ćwicząc pod nadzorem profesjonalnej kadry pokochałam wysiłek fizyczny. Moje ciało w krótkim czasie diametralnie uległo pozytywnej zmianie. Odzyskałam dobre samopoczucie oraz pewność siebie. Serdecznie polecam!

Adrianna Foryś

Stresująca praca i nieracjonalne odżywianie się spowodowało, że pewnego dnia zobaczyłam w lustrze nie siebie, tylko obcą osobę, która wcale mi się nie spodobała. Wszystko się zmieniło od czerwca tego roku. Od tego czasu mam swojego osobistego trenera. Ułożył specjalnie dla mnie zestaw ćwiczeń i dietę. Pilnuje mojego treningu, czuwa nad efektami. Jestem zadowolona! Schudłam! Jestem silniejsza, bardziej sprawna, czuję się wyśmienicie! Polecam gorąco usługi profesjonalistów z Egobody. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że EFEKT GWARANTOWANY!

Monika

Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnych treningów. Szczerze polecam firmę Egobody.

Agnieszka Janas

Mam 56 lat. Już ponad rok trenuję z Egobody. Zyskałem apetyt na życie, moje ciśnienie się ustabilizowało, wreszcie unormowałem wagę, a dobre samopoczucie towarzyszy mi cały czas. Polecam, bo sam przekonałem się, że naprawdę warto!

Zbyszek Adamczyk

W Egobody uświadomiłem sobie, że ćwiczenia na siłowni to coś więcej niż powtarzalne ruchy – to nieustanna walka z własnymi słabościami. Tutaj nawet najmniejszy ciężarek potrafi Ciebie zniszczyć… Na szczęście dzięki pełnemu zaangażowaniu ze strony trenerów Egobody, mam wszystkie atuty żeby wygrać ten pojedynek!

Kamil Włodarczyk

Z Jarkiem trenuje 5 miesięcy. Z uwagi, że ćwiczenia siłowe to moje hobby od ponad 6 lat,mam ściśle określone cele jakie w swojej sylwetce chciałbym osiągnąć. Indywidualny trening ,profesjonalnie ułożone ćwiczenia, pozytywnie zszokowały mój organizm i spowodowały bardzo dobre efekty, oraz wzrost suchej masy mięśniowej. Po tych kilku miesiącach treningów z całą pewnością mogę polecić treningi z Jarkiem i zespołem Egobody, nie tylko osobom zaczynającym swoją przygodę z „żelastwem” ale również weteranom którzy wylali już hektolitry potu na siłowni.

Maciek Witek

Witam wszystkich. Chciałbym podzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami na temat prowadzonych treningów przez Jarka i jego zespół. Na początku podszedłem do sprawy sceptycznie, prawdę mówiąc nie dawałem zbyt dużej wiary, że uda mi się osiągnąć to co swoim wyglądem prezentuję obecnie. Trafiłem na treningi dzięki koledze i nie żałuję. Ciężki trening plus fantastycznie dobrana dieta dowodzi o dużej wiedzy, jak i profesjonalnym podejściu zespołu Egobody. W ostateczności dziś po 3 miesiącach ważę 11 kilogramów mniej i świetnie się czuję, więc założenie zostało spełnione. Gorąco polecam firmę EGOBODY. Z wyrazami wdzięczności.

Andrzej Młynarczyk

Jeszcze parę miesięcy temu myślałam o sobie, że jestem kobietą, która nie wie czego chce, ale będzie zła jeśli tego nie dostanie. brakowało mi chęci do dokonania zmiany swojego samopoczucia i wyglądu. W końcu podjęłam decyzje i przyszłam w sierpniu 2013 do Egobody. Moje zawodowe motto było „daj ludziom to czego oni potrzebują najbardziej, a nie to co ty uważasz za słuszne”. Egobody mi to dało – cały Team, ludzką życzliwość, profesjonalizm i wspaniałą atmosferę. Jarek wiarę w to, że 56-latka też może wyglądać znowu fajnie. Marta, że wspiera i nie odpuszcza w szukaniu we mnie zapału do pracy nad sobą. Agata obudziła we mnie chęć zdrowego i pysznego jedzenia (mniam :). Madzia i jej masaże rozluźniają po treningu moje mięśnie i ujędrniają skórę. Znowu jestem zadowoloną kobietą 🙂 Polecam wszystkim Egobody, bo ich motto działa – sprawdź sam. Życie jest piękne!!!! 🙂

Iza Zieleniewska