dr Jarosław Maśliński

ekspert w dziedzinie sportów walki

Jako pracownik naukowo – dydaktyczny Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu mam okazję i przyjemność pracować w jednej Katedrze z Jarkiem Jakubowskim. Jarek jest osobą niezwykle zdyscyplinowaną i bardzo dobrze merytorycznie przygotowaną do wykonywania swojej pracy. Jako trener judo zasięgam u niego porad dotyczących treningu o charakterze siłowym, a jego wskazówki są bardzo cenne. Zaangażowanie Jarka i warsztat sprawiają, iż w zakresie treningu z oporem zewnętrznym to niewątpliwie jeden z najlepszych specjalistów.

Łukasz Kazimierczak

wielokrotny mistrz i zdobywca Pucharu Polski w kulturystyce, reprezentant Polski

Z Jarkiem znamy się już 12 lat, a sukces jego firmy to wynik wielkiego zaangażowania w to co robi, a robi to skutecznie. Pamiętam jak w 2005 roku przygotowywałem Jarka do startu w mistrzostwach Polski i szkoda, że Jarek wycofał się z przygotowań. Być może zdecyduje się kiedyś w przyszłości na start w weteranach, gdzie myślę, że mógłby zawalczyć o wysoką pozycję. Gratuluję tego co zrobiłeś i życzę sukcesów!

Maciej Zegan

Bokser – Mistrz Świata

Jarka poznałem kilka lat temu na sali bokserskiej. Jestem zawodowym sportowcem i wiem jak bardzo ważne jest zaangażowanie i poświęcenie w to co się robi. Właśnie taki jest Jarek – nieustająco dbający o przebieg treningów swoich Klientów i ich samopoczucie co przekłada się na oczekiwane efekty. Niebywale profesjonalnie przygotowany do tego czym się zajmuje. Widzę jego sukces – gratuluję i polecam usługi Egobody.

Robert Witka

reprezentant Polski w koszykówce

EGOBODY to świetne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, komfortowe warunki i miłą atmosferę. Indywidualne podejście do klienta pomaga osiągnąć wymarzony cel.
Profesjonalni trenerzy potrafią zmotywować do pracy i wydobyć maksimum mozliwości z każdego człowieka. Pozdrowienia dla całej ekipy EGOBODY !

Szymon Walków

tenisista

Egobody to świetne miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie profesjonalne podejście do treningu oraz miłą atmosferę, którą Trenerzy zarażają na każdym kroku.Dzięki zaangażowaniu sztabu, czuję, że tym ludziom na prawdę zależy na tym, abym stawał się jeszcze lepszym, Na każdym z treningów przekraczam horyzonty swoich możliwości, co ma dla mnie ogromne przełożenie na korcie, nie tylko fizyczne jak i psychiczne, więc motto “Tworzymy silniejszy umysł i lepsze ciało” jest jak najbardziej uzasadnione.

dr hab. Tadeusz Stefaniak

prof. nadzwyczajny

należy do grupy najlepszych studentów, z którymi prowadziłem zajęcia na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Jako absolwent specjalizacji instruktorskiej z Fitness-ćwiczenia siłowe odznacza się bardzo dobrym przygotowaniem, zarówno merytorycznym jak i organizacyjnym, do samodzielnego-profesjonalnego prowadzenia treningów personalnych w zakresie body-building. Jego cechy osobowości, w szczególności konsekwencja w dążeniu do perfekcji w wybranej dziedzinie, stałe pogłębianie tajników wiedzy i umiejętności w zakresie ształtowania i podtrzymywania ludzkiej motoryczności w ontogenezie, stawiają go wśród animatorów kultury fizycznej, krzewiących zasadę prozdrowotnego- olistycznego oddziaływania na człowieka, na najwyższym miejscu. Ponadto, wyjątkowo empatyczny, pełen troski i życzliwości, stosunek Pana Jarka do podopiecznych, pozwala Go rekomendować, polecać i reklamować tym wszystkim, którzy poszukują trenera-mistrza i trenera-przyjaciela.