Jarosław Jakubowski

założyciel Egobody

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunku manager Sportu, instruktorem ćwiczeń siłowych , trenerem personalnym – ekspertem w zakresie treningu z oporem zewnętrznym. W branży fitness opublikował blisko sto artykułów o metodyce treningu, pracował jako wykładowca dydaktyczny na Akademii Wychowania Fizycznego w Katedrze Sportów Siłowych i Walki Wręcz.

Adam Ciesielski

koordynator zespołu trenerów Egobody

Jest certyfikowanym specjalistą metody FMS, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wydziału Fizjoterapii oraz specjalności z następujących ćwiczeń siłowych: trener przygotowania motorycznego, trener Masters gymstick, instruktor odnowy biologicznej, instruktor pływania osób niepełnosprawnych i kulturystyki.

Mateusz Szablowski

koordynator zespołu trenerów Egobody

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dyplomowany trener przygotowania motorycznego. Certyfikowany trener personalny „ATS Academy of Sport Instructors” o międzynarodowych uprawnieniach REPS. Trener siatkówki oraz instruktor odnowy biologicznej.

Marcin Sojkowski

trener personalny

Certyfikowany Trener Personalny, specjalista ds. Dietetyki, z zamiłowaniem do zdrowego stylu życia. Dąży do bycia najlepszym Trenerem Personalnym.

Paweł Hubisz

trener personalny

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat sportów walki, crossfit’u, a obecnie zawodnik trójboju siłowego. W pierwszym sezonie startowym zdobył powołania do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Europy w wyciskaniu sztangi leżąc.

Oskar Haracz

trener personalny

Sport towarzyszy mu przez całe jego życie, natomiast wiedzę na temat treningów siłowych zgłębia już od ponad 6 lat. W “Akademii Trenerów Sportu” uzyskał licencję instruktorską w specjalizacji trener personalny. Nieustannie głodny wiedzy, starający się poszerzyć ją do granic możliwości. Dla niego ważnym jest, aby z treningu na trening dawać z siebie 100%, gdyż to przybliża klientów Egobody do upragnionego celu i bycia lepszą wersją samych siebie!

Maciej Kozak

trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunku Sport oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach kierunku Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnych Fizycznie. Dyplomowany trener przygotowania motorycznego, instruktor kulturystyki, instruktor Fitness – ćwiczenia siłowe oraz treningu funkcjonalnego. Szczególną uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz dobrą atmosferę podczas treningu. Przez wiele lat grał w piłkę nożną, aby potem swoje zamiłowanie przenieść na ćwiczenia z oporem zewnętrznym. Jego celem jest nieustanne poszerzanie zakresu swojej wiedzy, by doskonalić efekty klientów Egobody. Na co dzień pasjonat boksu, piłki nożnej oraz dietetyki sportowej.

Joanna Marciszewska

dietetyk Egobody

Joanna – dietetyk kliniczny, absolwentka studiów licencjackich na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoją wiedzę z zakresu odżywiania nieustannie poszerza poprzez uczestnictwo na konferencjach oraz szkoleniach. Poza tworzeniem planów żywieniowych dla osób aktywnych fizycznie, zajmuje się między innymi dietoterapią nadwagi, otyłości, cukrzycy, insulinooporności oraz niepłodności. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i zawsze bierze pod uwagę jego stan zdrowia oraz preferencje żywieniowe. Potrafi przekonać nawet najbardziej upartą osobę do pozytywnej zmiany, ponieważ dietetyka to nie tylko jej wykształcenie, ale przede wszystkim ogromna pasja.

Valentina Voloshina

masażystka

Absolwentka prestiżowej Massage School „Sea-Gull” na Ukraninie, specjalistka masażu klasycznego i antycellulitowego. Masaż jest jej pasją. Ciągle głodna wiedzy i rowoju, młoda, ambitna, utalentowana. Ukończyła kurs „Tape’ing medyczny w sporcie”.