Jarosław Jakubowski

założyciel Egobody

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunku manager Sportu, instruktorem ćwiczeń siłowych , trenerem personalnym – ekspertem w zakresie treningu z oporem zewnętrznym. W branży fitness opublikował blisko sto artykułów o metodyce treningu, pracował jako wykładowca dydaktyczny na Akademii Wychowania Fizycznego w Katedrze Sportów Siłowych i Walki Wręcz.

Adam Ciesielski

koordynator zespołu trenerów Egobody

Jest certyfikowanym specjalistą metody FMS, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wydziału Fizjoterapii oraz specjalności z następujących ćwiczeń siłowych: trener przygotowania motorycznego, trener Masters gymstick, instruktor odnowy biologicznej, instruktor pływania osób niepełnosprawnych i kulturystyki.

Mateusz Szablowski

koordynator zespołu trenerów Egobody

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dyplomowany trener przygotowania motorycznego. Certyfikowany trener personalny „ATS Academy of Sport Instructors” o międzynarodowych uprawnieniach REPS. Trener siatkówki oraz instruktor odnowy biologicznej.

Marcin Sojkowski

trener personalny

Certyfikowany Trener Personalny, specjalista ds. Dietetyki, z zamiłowaniem do zdrowego stylu życia. Dąży do bycia najlepszym Trenerem Personalnym.

Paweł Hubisz

trener personalny

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat sportów walki, crossfit’u, a obecnie zawodnik trójboju siłowego. W pierwszym sezonie startowym zdobył powołania do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Europy w wyciskaniu sztangi leżąc.

Oskar Haracz

trener personalny

Sport towarzyszy mu przez całe jego życie, natomiast wiedzę na temat treningów siłowych zgłębia już od ponad 6 lat. W “Akademii Trenerów Sportu” uzyskał licencję instruktorską w specjalizacji trener personalny. Nieustannie głodny wiedzy, starający się poszerzyć ją do granic możliwości. Dla niego ważnym jest, aby z treningu na trening dawać z siebie 100%, gdyż to przybliża klientów Egobody do upragnionego celu i bycia lepszą wersją samych siebie!

Maciej Kozak

trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunku Sport oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach kierunku Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnych Fizycznie. Dyplomowany trener przygotowania motorycznego, instruktor kulturystyki, instruktor Fitness – ćwiczenia siłowe oraz treningu funkcjonalnego. Szczególną uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz dobrą atmosferę podczas treningu. Przez wiele lat grał w piłkę nożną, aby potem swoje zamiłowanie przenieść na ćwiczenia z oporem zewnętrznym. Jego celem jest nieustanne poszerzanie zakresu swojej wiedzy, by doskonalić efekty klientów Egobody. Na co dzień pasjonat boksu, piłki nożnej oraz dietetyki sportowej.

Mateusz Kotwis

trener personalny

Certyfikowany trener personalny Akademii Mistrzostwa Sportowego.
Od wielu lat pasjonuje się sportami sylwetkowymi. Jest zawodnikiem międzynarodowej federacji IFBB. Wielokrotnie stawał na podium w zawodach kulturystycznych w kategorii Sylwetka Męska. Jako trener ciągle stawia przed sobą nowe wyzwania oraz udoskonala swoje umiejętności, które w praktyce skutecznie pomogą osiągnąć upragnione efekty klientom Egobody.

Jakub Pichlak

trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego kierunek Wychowanie Fizyczne, Magistrant Akademii Wychowania Fizycznego kierunek Sport specjalizacja Trener Przygotowania Motorycznego. Dyplomowany Trener Personalny Akademii Mistrzostwa, Instruktor Kulturystyki, ćwiczeń siłowych oraz odnowy biologicznej. Trener młodzieżowych grup piłkarskich. Od najmłodszych lat związany z piłka nożną, chcąc być najlepszym zainteresowany szeroko pojętnym przygotowaniem motorycznym: siłą, szybkością, mocą i wytrzymałością. Pokaże Ci jak stać się lepszym nieważne czy podchodzisz do sportu amatorsko czy wyczynowo! Pasjonat zdrowego odżywiania .

Małgorzata Jeziorek

dietetyk Egobody

Dietetyk kliniczny, absolwentka studiów na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jest nauczycielem akademickim oraz pracownikiem naukowym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne na kierunku Dietetyka I i II stopnia. Główne obszary zainteresowań to zaburzenia mikrobioty jelitowej, żywienia w zakażeniach grzybiczych, dietoterapii chorób przewodu pokarmowego, cukrzycy, insulinooporności oraz chorób tarczycy. Specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu nadwagi i otyłości. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu żywienia poprzez udział w konferencjach i szkoleniach. Ponadto jest autorem publikacji dotyczących tematyki zdrowego żywienia w czasopismach naukowych.

Valentina Voloshina

masażystka

Absolwentka prestiżowej Massage School „Sea-Gull” na Ukraninie, specjalistka masażu klasycznego i antycellulitowego. Masaż jest jej pasją. Ciągle głodna wiedzy i rowoju, młoda, ambitna, utalentowana. Ukończyła kurs „Tape’ing medyczny w sporcie”.

Michał Polański

masażysta

Absolwent Medycznego Studium Zawodowego w Puławach – kierunek technik masażysta. Ukończył UMCS Lublin na kierunku fizjoterapia. Pasjonuje się sportem i zdrowym stylem życia. Uwzględniając dyscyplinę sportową, cykl treningowy oraz stan pacjenta dopasowuje i wykonuje odpowiedni rodzaj masażu. Były pracownik Uzdrowiska Nałęczów – miejsca, do którego na rehabilitację przyjeżdżają ludzie z całej Polski, a także Europy. Otwarty na nowe wyzwania. Jak sam mówi o sobie: „Chcę, aby moje ręce przynosiły ulgę w bólu i poprawiały samopoczucie drugiego człowieka „.