Jak to działa?

Po umówieniu się z dietetykiem otrzymasz adres strony internetowej, poprzez którą odbędzie się wideorozmowa – nie musisz nic instalować, wystarczy Ci dostęp do internetu, mikrofonu i słuchawek. Przed umówionym terminem kup wybrany przez Ciebie pakiet w naszym sklepie internetowym. Podczas spotkania on-line dietetyk przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowo-zdrowotny. Następnie w ciągu 6 dni od rozmowy otrzymasz przygotowany dla Ciebie jadłospis lub moduł zaleceń dietetycznych drogą mailową.

Ile to kosztuje?

Koszt wizyty on-line jest taki sam jak koszt wizyty stacjonarnej. Dzięki szerokiej ofercie masz możliwość wyboru dokładnie tego, czego potrzebujesz. Proponujemy zarówno indywidualne jadłospisy jak i zalecenia dietetyczne, które pomogą Ci w zmianie nawyków żywieniowych. Jeśli chorujesz na cukrzycę, insulinooporność, choroby tarczycy lub zaburzenia hormonalne, to możesz skorzystać z pakietów wizyt, których częstotliwość jest dostosowana do Twoich potrzeb. Sprawdź naszą pełną ofertę usług dietetycznych.

Jak przygotować się do wizyty?

Do wizyty on-line należy przygotować się tak samo jak do wizyty stacjonarnej – wszystkie szczegóły opisaliśmy w zakładce Oferta - Pierwsza wizyta. Uzupełniony dzienniczek żywieniowy oraz wyniki badań (jeśli posiadasz) należy wysłać przed umówioną rozmową z dietetykiem na adres opiekadietetyczna@egobody.pl Ze względu na zdalne prowadzenie wizyty należy dodatkowo przygotować swoje pomiary: wzrost, masę ciała, obwód bioder (w najszerszym miejscu bioder) oraz obwód pasa (na wysokości pępka).