Wojownik miesiąca – czerwiec 2019

Wojownicy miesiąca czerwiec 2019 Z początkiem lipca wyłoniliśmy spośród osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Wyzwanie miesiąca – maj 2019

Wyzwanie miesiąca – MAJ 2019 Laureaci otrzymują od Egobody masaż w prezencie – w tym miesiącu zwyciężają: STUDIO HERMANOWSKA Magda Borkowska-Gabis Krzysztof Szląk STUDIO ZWYCIĘSKA Anna Fojudzka Adam Rymaszewski

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – maj 2019

Wojownicy miesiąca Maj 2019 Z początkiem czerwca wyłoniliśmy spośród osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Egobody – nowe video reklamowe

Egobody – Studio treningów personalnych Wrocław – Eksperci od metamorfoz zapraszają! Zapraszamy do obejrzenia nowego video reklamowego dla nasze studia treningów personalnych.W zrealizowanym obrazie można zobaczyć jak pracujemy z klientami oraz jak wielką pasją darzymy to czym się zajmujemy. Zapraszamy na treningi!

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – marzec 2019

Wojownicy miesiąca marzec 2019 Z początkiem kwietnia wyłoniliśmy spośród osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Wyzwanie miesiąca – luty 2019

Wyzwanie miesiąca – LUTY 2019 W tym miesiącu skład zwycięzców jest nieco okrojony, ale gorąco gratulujemy! Laureaci otrzymują od Egobody masaż w prezencie – w tym miesiącu zwyciężają: STUDIO HERMANOWSKA STUDIO ZWYCIĘSKA Dorota Macocha Grzegorz Ociepka

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – luty 2019

Wojownicy miesiąca luty 2019 Z początkiem marca wyłoniliśmy spośród osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Wyzwanie miesiąca – styczeń 2019

Wyzwanie miesiąca – STYCZEŃ 2019 Pierwsze starcie 2019 roku za nami.  W maju zadaniem dla Pań były ergowiosła (jak największa odległość w czasie 2 minut), a Panowie mieli wykonać w ciągu jednej próby jak największą ilość powtórzeń skacząc na skakance obunóż. Laureaci otrzymują od Egobody masaż w prezencie – w tym miesiącu zwyciężają: STUDIO HERMANOWSKA Magda Borkowska-Gabis […]

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – styczeń 2019

Wojownicy miesiąca styczeń 2019 Z początkiem lutego wyłoniliśmy spośród osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej