Wojownik miesiąca – czerwiec 2020

Wojownicy miesiąca czerwiec 2020 Po dłuższej przewie mamy zaszczyt zaprezentować osoby, które w czerwcy dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – luty 2020

Wojownicy miesiąca Luty 2020 Z początkiem marca wyłoniliśmy spośród osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – styczeń 2020

Wojownicy miesiąca Styczeń 2020 Pierwsze w 2020 zestawienie osób, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – grudzień 2019

Wojownicy miesiąca Grudzień 2019 Ostatnie zestawienie 2019 roku. Prezentujemy Wojowników grudnia czyli te osoby, które w grudniu dokonały największych postępów.Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – sierpień 2019

Wojownicy miesiąca sierpień 2019 Z początkiem września wyłoniliśmy spośród osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Wyzwanie miesiąca – sierpień 2019

Wyzwanie miesiąca – SIERPIEŃ 2019 Prezentujemy zwycięzców boju w wyzwaniu miesiąca w miesiącu SIERPIEŃ 2019. Laureaci otrzymują od Egobody masaż w prezencie – w tym miesiącu zwyciężają: STUDIO HERMANOWSKA Agnieszka Zakłada Krzysztof Szląk STUDIO ZWYCIĘSKA Agnieszka Bosetti Paweł „Bruce Lee” Wujcikowski

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – czerwiec 2019

Wojownicy miesiąca czerwiec 2019 Z początkiem lipca wyłoniliśmy spośród osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Wyzwanie miesiąca – maj 2019

Wyzwanie miesiąca – MAJ 2019 Laureaci otrzymują od Egobody masaż w prezencie – w tym miesiącu zwyciężają: STUDIO HERMANOWSKA Magda Borkowska-Gabis Krzysztof Szląk STUDIO ZWYCIĘSKA Anna Fojudzka Adam Rymaszewski

Czytaj dalej

Wojownik miesiąca – maj 2019

Wojownicy miesiąca Maj 2019 Z początkiem czerwca wyłoniliśmy spośród osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Czytaj dalej

Egobody – nowe video reklamowe

Egobody – Studio treningów personalnych Wrocław – Eksperci od metamorfoz zapraszają! Zapraszamy do obejrzenia nowego video reklamowego dla nasze studia treningów personalnych.W zrealizowanym obrazie można zobaczyć jak pracujemy z klientami oraz jak wielką pasją darzymy to czym się zajmujemy. Zapraszamy na treningi!

Czytaj dalej