II obóz sportowy Egobody – Karpacz 2011

Na przełomie września i października 2011roku odbył się II Obóz Sportowy Egobody dla mężczyzn. Po raz kolejny w wąskim gronie najbardziej wytrwałych i nie bojących się wyzwań Klientów Egobody wybraliśmy się do Karpacza. Tradycyjnie zdobyliśmy Śnieżkę oraz trenowaliśmy i rywalizowaliśmy w terenie oraz na basenie.

MISTRZEM OBOZU został Kamil Pienio, który puchar z tego tytułu odebrał już we Wrocławiu, gdyż zaatakowany chorobą musiał opuścić obóz w ostatnim dniu jego trwania. Jednak to właśnie walka z chorobą i przełamanie barier natury szczególnie fizjologicznej sprawiło ,iż zyskał uznanie w głosowaniu. Kamil pomimo choroby w ostatnim dniu stawił się na ciężkich testach sprawnościowych i rywalizował o zwycięstwo. Świetnie spisali się wszyscy uczestnicy, ale nieprzeciętną sprawnością oraz przełamaniem trudności związanych z lękiem wysokości podczas wyprawy w parku linowym wykazał się Tomasz Skrabka.

Dziękujemy naszym Klientom za wspaniały, pełen wrażeń i sportowych emocji wyjazd i zapraszamy w przyszłym roku. A tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.