Trening personalny Wrocław

Egobody powstało oficjalnie w 2007 roku i specjalizuje się w tworzeniu i realizacji zindywidualizowanych procesów treningowych ukierunkowanych na wszystkie możliwie cele związane z przemianą ciała i jego usprawnianiem. Twój cel i jednocześnie często problem staje się też naszym celem, a wieloletnie doświadczenie dowodzi naszej skuteczności.

Nasza opieka jest skierowana do każdej osoby, która oczekuje bezpiecznego

i efektywnego działania w kameralnej atmosferze.

Innowacyjne podejście do treningu z oporem oraz prawdziwe znaczenie słowa zindywidualizowany to charakterystyka naszego działania poparta prawdziwymi latami doświadczeń, setkami metamorfoz oraz publikacjami w czasopismach branżowych.

ZOBACZ NASZE STUDIA – ZAPRASZAMY DO WIRTUALNEGO SPACERU:

Nie ma dwóch takich samych osób i dwóch takich samych treningów.

Kompleksowa opieka Egobody to:

Strategia procesu treningowego

Indywidualnie dobrana forma rozwoju sylwetki w odniesieniu do oczekiwań i możliwości psychofizycznych klientaIndywidualnie dobrana forma rozwoju sylwetki w odniesieniu do oczekiwań
i możliwości psychofizycznych klienta

Pomiary składu ciała

Profesjonalne urządzenia oraz wykwalifikowana załoga specjalistów umożliwia dokładne i rzeczywiste pomiary w naszych studiach

Opieka
trenerska

Zespół wykwalifikowanych trenerów personalnych z wieloletnim doświadczeniem indywidualnie podchodzących do rozwoju każdego klienta

Opieka
dietetyczna

Tabele i plany żywieniowe tworzone przez naszego dietetyka w oparciu o badania, pomiary ciała oraz nawyki żywieniowe

Catering
z dostawą

Catering dietetyczny przygotowywany tylko z nieprzetworzonych i świeżych produktów dowozimy codziennie rano na terenie całego Wrocławia

Gabinety
masażu

Dwa gabinety odnowy biologicznej oraz kadra świadcząca usługi zarówno relaksacyjne jak i regeneracyjne dla Twojego ciała

Tworzymy lepsze ciało i silniejszy umysł!

Oferta treningowa Egobody:

BUDOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ

Twoje ciała wymaga przebudowy? Zwiększanie masy ciała nigdy nie powiodło się tak jakbyś tego sobie życzyła/ył? Umięśniona sylwetka, kształtne ramiona, pełne i napięte mięśnie to Twój cel? Chcesz zachwycać siebie i Twoje otoczenie nowym wyglądem?
Zapraszamy na trening mający na celu budowanie masy mięśniowej. Pod naszą opieką będziesz ćwiczyć z właściwie dobranym obciążeniem, z właściwym natężeniem, we właściwych odstępach czasu i z poczuciem, że już niedługo osiągniesz wysportowaną sylwetkę.
Z nami to możliwe! Najbardziej wymiernym efektem są dotychczasowi Klienci Egobody. Buduj swoją nową sylwetkę razem z nami.

ODCHUDZANIE

Potrzebujesz trwałej i pewnej redukcji swojej masy ciała, a nie chwilowych cudów diet i zrywów do treningów?
Z nami to możliwe. Odchudzaliśmy osoby, które dzięki nam traciły nawet 60 kg masy ciała! Otyłość to choroba uleczalna, a my posiadamy recept, a jej realizacja odbywa się przez słuchanie nas co gwarantuje sukces!
Jesteśmy często pytani, czy ćwiczenia na siłowni to na pewno jedyny i dobry pomysł na zmianę sylwetki – odpowiadamy: na pewno nie jedyny, ale za chwilę dodajemy – najlepszy. Najbardziej wymiernym dowodem są dotychczasowi Klienci Egobody. Nie ważne ilu kilogramów chcesz się pozbyć – Odchudzaj się zdrowo pod naszą opieką!

TRENING FUNKCJONALNY – KOREKCJA POSTAWY

Dokuczają Ci bolesności w obrębie kręgosłupa? Nogi są ciężkie? Może łapią cię skurcze? Bolą stopy?
Najczęściej takie objawy to bezruch, często ponad normowa praca siedząca lub konsekwencje po jakimś urazie z przeszłości oraz nie leczone wady postawy z młodości. Pewnych rzeczy nie da się naprawić, jednak trening funkcjonalny, który naucza poprawnych wzorców ruchowych, ukierunkowany jest na usprawnianie aparatu ruchu i wywodzi się z technik rehabilitacyjnych to doskonały sposób na pozbycie się przykrych dolegliwości bólowych i świetne samopoczucie.
Uwolnij się od bólu i ciesz wzmocnioną sylwetką pod naszą opieką!

TRENINGI BOKSERSKIE

Treningi skierowane dla każdego kto chce przy pomocy „szermierki” na pięści zmieniać oblicze swojej sprawności i wizerunku.
Treningi prowadzone pod okiem profesjonalisty – medalisty Mistrzostw Polski w sportach walki, który umiejętnie wprowadzi osoby początkujące, jak i sprosta oczekiwaniom osób trenujących już boks. Treningi bokserskie przyniosą nie tylko korzyści w aspekcie poprawy zwinności, szybkości, wytrzymałości i siły, a jednocześnie skutecznie zlikwidują tkankę tłuszczową.
Podejmij wyzwanie pod profesjonalną opieką!

TRENINGI POGLĄDOWE

Jeżeli poszukujesz planu treningowego skonstruowanego specjalnie dla Twoich potrzeb? Chciałbyś realizować go samodzielnie i zbierać żniwa efektów to właśnie treningi poglądowe są rozwiązaniem przygotowanym dla Ciebie.

W zależności od liczby treningów realizowanych w tygodniu celu treningowego tworzymy Twój plan treningowy, który realizujesz przez założony czas, a następnie przychodzisz na analizę efektów i modyfikację cyklu treningowego. Pierwszy tydzień Twojego nowego planu przeprowadzasz pod naszym nadzorem, abyśmy mogli przekazać Ci wszystkie najważniejsze aspekty techniczne.

Twój program Twoich rękach i po wyznaczonym czasie widzimy się na analizie efektów i modyfikacji Twojego planu.

KONDYCJA

Treningi skierowane dla każdego kto chce przy pomocy „szermierki” na pięści zmieniać oblicze swojej sprawności i wizerunku.
To właśnie trening stricte kondycyjny zwiększy Twoją wydolność, usprawni pracę układu sercowego- naczyniowego i sprawi że będziesz czuł się po prostu lepiej. Właściwie ukierunkowane i zgodne z Twoimi możliwościami ćwiczenia kondycyjno –aerobowe zwiększą pojemność życiową Twoich płuc, ich wentylację i pobieranie tlenu z powietrza, a to stworzy Twoją nową kondycję!
Podejmij wyzwanie pod profesjonalną opieką!

TRENINGI W PLENERZE

Nie lubisz sal treningowych, albo masz ochotę skokowo coś zmienić i poruszać się na świeżym powietrzu?
Świetny pomysł! Szczególnie w okresie wiosenno – letnim uwielbiamy tą formę działania. W pobliżu naszych Studiów korzystamy z terenów zielonych, aby usprawniać i zmienić Twoje ciało. Przewozimy akcesoria treningowe, które w połączeniu z naturą dają niepowtarzalny charakter treningu.

Zapraszamy na przygodę treningową w plenerze!

KALISTENIKA

Kalistenika to aktywnośc polegająca na treningu siłowym opartym o ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała. Zajęcia są łączone ze sterchingiem. Ćwiczenia tego rodzaju mają pozytywny wpływ na układ krwionośny oraz kształtują mięśnie, równowagę, zwinność i koordynację, a także poprawiają motorykę całego ciałą i usprawniają wszystkie partie mięśniowe.

Zajęcia prowadzone są przez Mariusza Prawdzika. Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu. Ze sportem związany od szóstego roku życia. Swoją przygodę zaczął w klubie sportowym Śląsk Wrocław w dyscyplinach takich jak judo a następnie piłka nożna, którą zajmował się przez kolejne dziesięć lat. Pasjonuje się sportami siłowymi, a w szczególności kalisteniką czyli treningiem z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Jest instruktorem tej dyscypliny, ukończył dwa poziomy kursów Światowej Organizacji Kalisteniki (WCO). Posiada również dużo osiągnięć i medali uczestnictwa w zawodach w całej Polsce. Sam o sobie mówi: „Decyzję by zostać trenerem podjąłem w trakcie ciężkich treningów będąc jeszcze w wojsku. Odkryłem, że to jest to co naprawdę chcę robić w życiu. Przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym. Dla mnie aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia to już nie tylko pasja ale styl życia, którym chcę zarażać innych. Dzisiaj zapraszam do tworzenia lepszego ciała i silniejszego umysłu w Egobody!”

ZAJĘCIA GRUPOWE 50+

Zapraszamy na zajęcia grupowe 50+. Plan aktywności pod opieką certyfikowanych trenerów personalnych oraz fizjoterapeutów jaką przewidujemy ma na celu poprawę motoryki całego ciała oraz usprawnienie wszystkich partii mięśniowych. Dla uczestników dedykowane rabaty do wykorzystania na catering dietetyczny oraz masaże.