Zespół Egobody – jeden organizm bijący wieloma sercami. Jesteśmy rzemieślnikami, których łączy jeden cel – pomoc przez ćwiczenia z oporem zewnętrznym. Trener personalny to zawód, który opiera się o odpowiedzialność za drugiego człowieka – nasze wykształcenie kierunkowe oraz tysiące przeprowadzonych treningów na przestrzeni 10 lat istnienia firmy to nasz bezcenny i niepodważalny atut. Nie wiemy wszystkiego, ale ciągle się doskonalimy. Prawdziwe wieloletnie doświadczenie skutkujące pracą opartą o najwyższe standardy dążące do zindywidualizowania opieki we wszystkich obszarach pozwala nazwać nas profesjonalistami. Nasze motto to podsumowanie tego jacy jesteśmy i do czego dążymy – „tworzymy lepsze ciało i silniejszy umysł”. Zapraszamy na wspólną przygodę w magicznym świecie ćwiczeń!

Jarosław Jakubowski
założyciel Egobody

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunku manager Sportu, instruktorem ćwiczeń siłowych , trenerem personalnym – ekspertem w zakresie treningu z oporem zewnętrznym. W branży fitness opublikował blisko sto artykułów o metodyce treningu, pracował jako wykładowca dydaktyczny na Akademii Wychowania Fizycznego w Katedrze Sportów Siłowych i Walki Wręcz.

Zobacz profil

Adam Ciesielski
koordynator zespołu trenerów Egobody

Jest certyfikowanym specjalistą metody FMS, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wydziału Fizjoterapii oraz specjalności z następujących ćwiczeń siłowych: trener przygotowania motorycznego, trener Masters gymstick, instruktor odnowy biologicznej, instruktor pływania osób niepełnosprawnych i kulturystyki.

Zobacz profil

Mateusz Szablowski
trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dyplomowany trener przygotowania motorycznego. Certyfikowany trener personalny „ATS Academy of Sport Instructors” o międzynarodowych uprawnieniach REPS. Trener siatkówki oraz instruktor odnowy biologicznej.

Zobacz profil

Grzegorz Kozioł
trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Certyfikowany Trener Personalny w Międzynarodowej Akademii Fitness „IFAA Personal Trainer” i Medyczny Trener Personalny „IFAA Medical Trainer”.

Zobacz profil

Karolina Indrunas
masażystka

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na kierunku fizjoterapia. Fizjoterapia jest dla niej pasją, dzięki której pomaga ludziom i spełnia się zawodowo. Jest osobą otwartą na ciągłe poszerzanie wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych, co realizuje poprzez udział w specjalistycznych kursach (takich jak terapia powięziowa czy kinesiology taping). Specjalizuje się w masażu leczniczym, sportowym, relaksacyjnym oraz masażu bańką chińską.

Przemysław Jacuch
trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, magistrant Wydziału Nauk o Sporcie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności „Trener przygotowania motorycznego” oraz specjalizacji instruktorskiej „Odnowa biologiczna”. Certyfikowany trener personalny „PFI Personal Trainer” o międzynarodowych uprawnieniach REPS i ITEC, dyplomowany trener kulturystyki, uczestnik szkoleń z zakresu treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz dietetyki. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Miłośnik aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia.

Zobacz profil

Karolina Czaja
masażystka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Studia licencjackie na kierunku fizjoterapia ukończyła na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie w pracy fizjoterapeuty zdobywała w trakcie licznych praktyk we wrocławskich szpitalach, przychodniach oraz centrach odnowy biologicznej. Stara się systematycznie pogłębiać wiedzę i doskonalić warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych takich jak: masaż bańką chińską, masaż gorącymi kamieniami, terapia mięśniowow-powięziowych punktów spustowych, kinesiology taping. Indywidualna praca z klientem jest jej pasją i jednoczesnie wyzwaniem do samokształcenia i rozwoju osobistego.

Oskar Kozak
trener personalny

Absolwent Studiów Licencjackich Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunku Menedźer Sportu, Instruktor Ćwiczeń Siłowych i Kulturystyki. Miłośnik armwrestlingu oraz budowania sylwetki poprzez trening siłowy. Zdobywca brązowego medalu na Mistrzostwach Polski Amatorów, ręka prawa kategoria 90 kg Szczyrku 2016r. Uczestnik MP amatorów w kategorii 95kg prawa reka 4 msc, lewa 8msc.

Zobacz profil

Mariusz Prawdzik
trener personalny

Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu. Ze sportem związany od szóstego roku życia. Swoją przygodę zaczął w klubie sportowym Śląsk Wrocław w dyscyplinach takich jak judo a następnie piłka nożna, którą zajmował się przez kolejne dziesięć lat. Pasjonuje się sportami siłowymi, a w szczególności kalisteniką czyli treningiem z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała.

Zobacz profil

Marcin Sojkowski
trener personalny

Certyfikowany Trener Personalny, specjalista ds. Dietetyki, z zamiłowaniem do zdrowego stylu życia. Dąży do bycia najlepszym Trenerem Personalnym.

Zobacz profil