Pierwsze we Wrocławiu profesjonalne zajecia z kalisteniki

Kalistenika to aktywnośc polegająca na treningu siłowym opartym o ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała. Zajęcia są łączone ze sterchingiem. Ćwiczenia tego rodzaju mają pozytywny wpływ na układ krwionośny oraz kształtują mięśnie, równowagę, zwinność i koordynację, a także poprawiają motorykę całego ciałą i usprawniają wszystkie partie mięśniowe.

kameralna grupa  – tylko 8 osób – studio UL. zwycięska 14B

zajęcia dwa razy w tygodniu: środy i piątki

godzina: 16.00

CENA: 222 zł

Zadzwoń i zapisz się!

500 111 061

pierwsze zajęcia 10 stycznia 2018 – gratis!

na zajęcia zaprasza:

Mariusz Prawdzik
brązowy medalista mistrzostw świata w kalistence

Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu. Ze sportem związany od szóstego roku życia. Swoją przygodę zaczął w klubie sportowym Śląsk Wrocław w dyscyplinach takich jak judo a następnie piłka nożna, którą zajmował się przez kolejne dziesięć lat. Pasjonuje się sportami siłowymi, a w szczególności kalisteniką czyli treningiem z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Jest instruktorem tej dyscypliny, ukończył dwa poziomy kursów Światowej Organizacji Kalisteniki (WCO). Posiada również dużo osiągnięć i medali uczestnictwa w zawodach w całej Polsce.

Sam o sobie mówi: „Decyzję by zostać trenerem podjąłem w trakcie ciężkich treningów będąc jeszcze w wojsku. Odkryłem, że to jest to co naprawdę chcę robić w życiu. Przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym. Dla mnie aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia to już nie tylko pasja ale styl życia, którym chcę zarażać innych. Dzisiaj zapraszam do tworzenia lepszego ciała i silniejszego umysłu w Egobody!”