Wojownicy czerwca

Z końcem czerwca wyłoniliśmy spośród wszystkich osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Read more

Wyzwanie miesiąca – laureaci maja

W tym miesiącu wyzwaniem dla panów były przysiady (max. liczba powtórzeń w ciągu 60 sekund, RR trzymane przed sobą, pośladki na wysokości z kolanami), a kobiety mierzyły się z trzymaniem Kettlebell’a 4 kg z przodu przy ścianie. W studio przy Hermanowskiej zwycięża Beata Rusin z czasem 2:10 min, a wśród panów najlepszy okazał się Adam Wilanowski osiągając 75 powtórzeń. Na ul. Zwycięskiej zwycięża Anna Wróblewska z czasem 2:19 min, a Sławek „Bengal” Wróblewski z ilością 65 powtórzeń triumfuje wśród panów.

Read more

Wojownicy maja

Z końcem maja wyłoniliśmy spośród wszystkich osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto został wojownikiem miesiąca! Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Read more

Wyzwanie miesiąca – laureaci kwietnia

W tym miesiącu wyzwaniem dla panów był ‚Zwis na drążku’ na czas, a kobiety mierzyły się z wyciskaniem na ławce płaskiej ciężaru 20 kg. W Studiu przy Hermanowskiej zwycięża Kamil Pikuła z czasem 2:03 min. Wśród pań najlepsza okazała się Honorata Wilanowska osiągając 48 powtórzeń. Na ul. Zwycięskiej zwycięża Agata Murowicka z ilością 44 powtórzeń, a Maciej Skory z czasem 2:25 min. triumfuje wśród panów.

Read more

Wojownicy kwietnia

Z końcem marca wyłoniliśmy spośród wszystkich osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto zwyciężył. Jednocześnie dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Read more

Wyzwanie miesiąca – laureaci marca

W tym miesiącu panowie mierzyli się z „Pajacykami”, a kobiety ze „Skłonami z leżenia”. W Studiu przy Hermanowskiej zwycięża Marcin Skowroński z ilością 96 powtórzeń. Wśród pań najlepsza okazała się Ola Ryndak osiągając 44 powtórzenia. Na ul. Zwycięskiej zwycięża Bernadetta Pasicka z ilością 51 powtórzeń, a Andrzej Bucholc ze 109 powtórzeniami triumfuje wśród panów.

Read more

Wojownicy marca

Z końcem marca wyłoniliśmy spośród wszystkich osób te, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów. Zapraszamy do sprawdzenia kto zwyciężył. Jednocześnie dziękujemy za ciepłe słowa i gratulujemy!

Read more

Wojownicy lutego

Z końcem lutego wyłoniliśmy osoby, które w mijającym miesiącu dokonały największych postępów w swoim procesie treningowym.
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii.

Read more

Wyzwanie miesiąca – laureaci stycznia

W tym miesiącu panowie musieli zmierzyć się z ćwiczeniem „Izo-krzesło” przy ścianie, a kobiety z „Deską”. W Studiu przy Hermanowskiej po raz kolejny zwycięża Kamil Pikuła z czasem 4 min. Wśród pań najlepsza okazała się Gosia Choromańska osiągając czas 5.37 min. Na ul. Zwycięskiej zwycięża Agata „Królowa” Murowicka z czasem 6.19 min, a Sławek „Bengal” Wróblewski z czasem 3.49 min. po raz drugi z rzędu triumfuje wśród panów

Read more