Paweł Gos zdobył tytuł mistrza w sopocie

19 Grand Prix Sopot-Gdynia okazał się wielkim ukoronowaniem sezonu GSMP 2016 dla zawodników zespołu Exact Systems Race & Rally Team. Podczas minionego weekendu na 3050 metrowej trasie Paweł Gos zdobył tytuł Mistrza Polski w grupie A, a jego kolega Rafał Serafinowicz tytuł Mistrza Polski gr. N.
Po raz drugi z rzędu Exacy Systems zostało również najlepszym zespołem w rywalizacji na trasach wyścigów górskich. Zawody na ulicznym docinku z Sopotu do Gdyni były emocjonujące już od pierwszego dnia. Kibice mogli zobaczyć świetne show, stworzone przez ponad 50 zawodników, którzy wystartowali do zawodów.

Paweł Gos:
„Fajnie być Mistrzem. Półtora roku temu wsiadłem po raz pierwszy do wyścigowego samochodu i w tak krótkim czasie udało się zdobyć tyle sukcesów. Cele na sezon 2016 zostały zrealizowane. Zespół zdobył wszystko co się dało – Rafał tytuł Mistrza Polski gr. N, ja Mistrza Polski gr. A, a Exact Systems drugi z rzędu tytuł zespołowego Mistrza Polski. Cieszy mnie, że byłem szybki w Sopocie. Niewiele odstawałem od Piotrka Ostrowskiego. Szkoda, że nie dojechałem w niedzielę podczas deszczowego podjazdu kończącego 19 Grand Prix Sopot-Gdynia, bo była szansa na świetny wynik. Niestety auto zgasło na rondzie i zakończyłem jazdę. To były kolejne zawody, w których jeździliśmy w zmiennych warunkach. Tu liczyła się wszechstronność i kunszt zawodnika. Cieszy mnie ogromna frekwencja kibiców. Pojawili się również fani naszego zespołu Exact Systems Race & Rally Team za co chciałem im bardzo podziękować. Teraz przed nami finał w Korczynie, gdzie chcemy przypieczętować nasze tytuły i powalczyć ze słowackimi zawodnikami. W tym sezonie naszymi partnerami są: Exact Systems, Control+Rework Service, Work Service, Metabond, Plus, Anex, Monko Coffee, Spark Promotions oraz Moto Flota. Naszym partnerem medialnym w tym sezonie jest portal WyscigiGorskie.pl, na którym znajdziecie wszystkie informacje podczas zawodów.”
Pawłowi gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!